Strona główna Koordynator do spraw dostępności
Koordynator do spraw dostępności PDF Drukuj artykuł

ZAPEWNIENIE DOSTĘPNOŚCI OSOBOM ZE SZCZEGÓLNYMI PPOTRZEBAMI

KOORDYNATOR DO SPRAW DOSTĘPNOŚCI

Informujemy, że na podstawie ustawy z 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz.U. z 2020 r. poz. 1062) Sąd Rejonowy w Nidzicy reprezentowany przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Olsztynie podpisał z Sądem Apelacyjnym w Białymstoku reprezentowanym przez Dyrektora Sądu Apelacyjnego w Białymstoku Porozumienie nr 5/2021 z dnia 28 stycznia 2021 r. w sprawie wyznaczenia wspólnego koordynatora do spraw dostępności, którego funkcję w Sądzie Rejonowym w Nidzicy będzie pełnić Pani Katarzyna Kieżel, specjalista ds. zamówień publicznych w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku.

Jednocześnie Dyrektor Sądu Okręgowego w Olsztynie wyznaczył Paią Martę Jakowicz-Rusakowską, Inspektora jako osobę odpowiedzialną w Sądzie Rejonowym w Nidzicy za kontakt z Koordynatorem ds. dostępności.

tel. 89/521-60-28

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Koordynator do spraw dostępności


Katarzyna Kieżel
Sąd Apelacyjny w Białymstoku
ul. Mickiewicza 5

15-950 Białystok

tel. 85/ 7430 315 lub 515 369 492
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.