Strona główna Portale internetowe
Portale internetowe PDF Drukuj artykuł

Internetowy Portal Informacyjny

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01.09.2015 r. uruchomiony został Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego w Nidzicy (zwany Portalem Informacyjnym).

Jest to serwis, który ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i prokuratorom dostępu do informacji o stanie spraw i o czynnościach podejmowanych w sprawie, jakie znajdują się w oprogramowaniu wspomagającym biurowość sądową w sprawach rozpoznawanych przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku i sądach mu podległych.

Aby zostać użytkownikiem Portalu Informacyjnego, należy zarejestrować się wypełniając "Wniosek o rejestrację konta", który jest dostępny na stronie głównej serwisu pod adresem:

https://portal.bialystok.sa.gov.pl/#/login

Następnie należy udać się do Biura Obsługi Interesantów Sądu Rejonowego w Nidzicy, gdzie nastąpi weryfikacja danych, poprzez porównanie danych podanych we wniosku z ważnym dokumentem tożsamości, a w przypadku profesjonalnego pełnomocnika również z legitymacją potwierdzająca wykonywania zawodu prawnicznego. Weryfikacja danych kończy się aktywacją konta oraz wydrukowaniem potwierdzenia założenia konta zawierającego login i hasło, które otrzymuje użytkownik.

 

Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Nidzicy z dnia 04 listopada 2019 r. Nr A-021-31/19 w sprawie udostępniania danych za pośrednictwem Portalu Informacyjnego sądów powszechnych z obszaru apelacji białostockiej, określenia typów spraw wraz ze wskazaniem daty rozpoczęcia ich publikacji oraz wykazu pism podlegających czasowemu wyłączeniu od publikacji w Portalu Informacyjnym.

 

Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Nidzicy w sprawie wprowadzenia zmiany załącznika nr 1 Portalu Informacyjnego

Zarządzenie Prezesa Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z dnia 23 czerwca 2021 r. nr 022/88/21/A

 

 

REGULAMIN PORTALU INFORMACYJNEGO

 

Portal informacyjny jest dostępny pod adresem:

https://portal.bialystok.sa.gov.pl/#/login

 

Internetowy Portal Orzeczeń

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 24 erzesnia 2015 r. Sąd Rejonowy w Nidzicy uruchomił Internetowy Portal Orzeczeń.

 

Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Nidzicy z dnia 24 września 2015 r. A- 021-11/15 w sprawie utworzenia Internetowego Portalu Orzeczeń Sądu Rejonowego w Nidzicy.

Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Nidzicy z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zmiany zarządzenia dotyczącego utworzenia Internetowego Portalu Orzeczeń Sadu Rejonowego w Nidzicy

 

orzeczenia.nidzica.sr.gov.pl


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.